Stipendiju konkurss „Pierādi sevi vasarā!”

promo_vasaras_prakshu_konkurssRīgas Tehniskās universitātes Karjeras centrs sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fondu izsludina stipendiju konkursu „Pierādi sevi vasarā!”, kura ietvaros ikvienam RTU studentam ir iespēja saņemt izvēlētajai studiju programmai atbilstošu prakses vietu kādā no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem, kā arī saņemt stipendiju 120 LVL vērtībā.

Vasaras stipendiju konkursa „Pierādi sevi vasarā!” mērķis ir veicināt RTU studentu ieinteresētību, zināšanu un prasmju papildināšanu viņu izvēlētajā studiju jomā.

Konkursa kārtībā tiks piešķirtas 22 prakses vietas Latvijas uzņēmumos un ikmēneša stipendijas 120 LVL vērtībā 2013. gada jūlijā un augustā (vienu vai divus mēnešus).

Konkursa ietvaros piedāvāto prakses vietu skaits:

• SIA „Spilva” – 1

• SIA „Izoterms” – 3

• SIA „BATSOFT” – 1

• SIA „Komforts” – 2

• SIA „Merks” – 5

• SIA „Peruza” – 1

• SIA „SAKRET”, SIA „SAKRET PLUS” – 4

• SIA „Citrus Solutions” – 4

• SIA „MADARA Cosmetics” – 1

Lai pieteiktos stipendiju konkursam, pretendentiem līdz 2013. gada 31. maijam elektroniski jānosūta uz fonds@rtu.lvvai jāiesniedz RTU Attīstības fondā, Rīgā , Kaļķu ielā 1, 422.kabinetā:

• Pieteikuma anketa;