STUDENTI 1.NOVEMBRĪ TIKSIES MOŠĶU BALLĒ

mosku_balle_web (1)

Kas? Mošķu balle!

Kur? RTU Enerģētikas un Elektrotehnikas fakultātē, Kronvalda bulvārī 1.

Kad? 1. novembrī

Cikos? 19:00 Spoku trase; 22:00 Balle, kurā satiksies MOŠĶI

1.novembris būs laiks, kad mītiskie ļaunuma nesēji pamodīsies. Tādēļ ir laiks sarosīties un doties medībās!

Lai vakars izdotos, Tev un Taviem draugiem ir jāizbauda spoku trase, kura sāksies RTU Enerģētikas un Elektrotehnikas fakultātē, Kronvalda bulvārī 1 plkst. 19:00 pie ēkas ieejas. Lai piedalītos spoku trasē, jāaizpilda komandas pieteikums, sūtot uz e-pastu: aizkapa_balss@inbox.lv līdz 1.novembra plkst.13.13, norādot vārdu, uzvārdu, komandas nosaukumu, kontaktpersonu un universitāti.

Ja Tavi draugi ir nobijušies un trasē Tevi laiž vienu, nepārdzīvo – Tev būs arī iespēja iepazīties ar jauniem cilvēkiem un veidot komandu uz vietas. Kas zina – varbūt izdzīvosiet! J Ja būsi bijis godīgs, izpildīsi visus uzdevumus un izdzīvosi spoku trasē, ballē tiksi bez maksas.

Balle ir tā vieta, kur satiksies visi mošķi, tādēļ visi gaidīti arī RTU Enerģētikas un Elektrotehnikas fakultātē, Kronvalda bulvārī 1, 3. stāvā – lielajā MOŠĶU BALLĒ no plkst. 22:00.

Izmanto iespēju:

• Iemūžināt savu MOŠĶĪGO garastāvokli foto stūrī;
  • Iztrakoties vakara lielajā ballītē, konkursos un atrakcijās;
  • Pie zīlnieces uzzināt, kas notiks pēc nākamās sesijas;
  • Atrast savu otro MOŠĶA pusīti, vērojot kino vai ieklausoties karaokes skaņās!

Noslēpumainās leģendas un mīti pavadīs visu vakara piedzīvojumu. Vai būs drosmīgie, kuri uzdrošināsies piepildīt vakara pareģojumu?

Kādas prasības Tev ir jāizpilda? Tas ir vienkārši: esi maskā norunātajā vietā un laikā.
Ģērbjoties maskā, ieejas maksa MOŠĶU BALLĒ būs Ls 1 (EUR 1.42). Bet, ja būsi kautrīgs un masku nebūsi uzvilcis, ieejas maksa Tev būs Ls 2.50 (EUR 3.56).
Pasākumu organizē: Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvalde un Rīgas Tehniskās universitātes Studentu Parlaments.

Jautājumu gadījumā sazināties ar pasākuma galvenajām organizatorēm:

Ievu Juško, RSU SP (e-pasts: ieva.jusko@gmail.com) vai Artu Useļonoku, RTU SP (e-pasts: arta.uselonoka@rtusp.lv).