Rudens sporta diena

Sveiks, topošais un esošais student!

Vasaras brīvlaika dienas ir skaitītas un sāksies jaunais studiju gads. Lai studijas nepaiet sēžot tikai universitātes solā, RTU Studentu parlaments un RTU Sporta klubs aicina izsportoties vienā no lielākajiem rudens pasākumiem – RTU Sporta diena „Ronīšos” 2014.

Pasākums notiks 20. septembrī plkst. 11:45 un norisināsies atpūtas bāzē „Ronīši”, Tukuma raj., Klapkalnciemā. Sacensību dienā tiks nodrošināts transports uz atpūtas bāzi, kurš izbrauks no Kaļķu ielas 1, plkst. 9:30, izbraukšana uz Rīgu plkst. 19:00. Dalībnieki, kuri vēlēsies palikt uz pasākuma vakara daļu un nakts trasi, tiks nodrošināts papildus transports, kurš nākamajā rītā – 21. septembrī, plkst. 11:00 dosies uz Rīgu. Sportotāji un atbalstītāji uz pasākumu var ierasties arī ar saviem spēkratiem.

Sacensību nolikums

Pieteikties sporta dienai var aizpildot anketu.

Anketa jāaizpilda līdz 16. septembrim, tad sportisti tiks nodrošināti ar bezmaksas pusdienām. Komandu komplektēšana sporta disciplīnām notiks uz vietas, tāpēc aicini piedalīties savus draugus, radus un kursa biedrus, lai aktīvi, atraktīvi un jautri pavadītu laiku. Arī citu augstskolu pārstāvji laipni aicināti piedalīties vissportiskākajā rudens pasākumā. Komandas sastāvā jābūt 60% RTU studentiem.

Visiem RTU studentiem dalība pasākumā ir bez maksas, citu augstskolu pārstāvjiem maksa ir 5 EUR, kas jāsamaksā pirms sacensību sākuma.

Laicīgi sameklējam savu sporta tērpu un uz tikšanos 20. septembrī.