CS:UniGo

Šogad RTU studentiem bija apnicis cīnīties tikai savā starpā, tādēļ izlēmām, ka jāizaicina kāds cits. Izlēmām, ka jāpaskatās, ko prot Latvijas Universitātes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes un RISEBAs studenti. Uz šīs idejas pamata radījām UNIGO turnīru, kurā studentiem tiek dota iespēja pierādīt savas spējas ne tikai savas universitātes līmenī, bet nu jau plašāk!
Kā varēja tikt līdz LAN “eventam”?
Pirmais uzdevums kā komandai bija jāpārvar kvalifikācija un būt ja ne labākajai tad otrai labākajai komandai savā universitātē. Ja tas tika izdarīts, tad jādodas uz LAN eventu un jāsacenšas ar nu jau citu universitāšu, šajā gadījumā LU, LLU un RISEBA komandām par UNIGO titulu un parādītu, kurā no universitātēm studē vislabākā komanda.

Kur, kad un kā norisināsies CS:UNIGO?
Par norises vietu ir parūpējusies tāda forša iestāde kā GOEXANIMO, kura jau no pirmās idejas atbalstija un motivēja mūs īstenot šo turnīru. Loģiski turnīrs notiks GOEXANIMO telpās, 3.decembrī plkst. 09.00, Riharda Vāgnera ielā 5, pašā Rīgas sirdī, Vecrīgā! Turnīra izspēle notiks 2 kārtās. Pirmā kārta ir grupas kārta. Kopā būs 2 grupas, kur kātrā grupā būs pa 1 komandai no katras universitātes. Kad būs izspēlētas grupas, sekos pusfināli un fināli, tas nozīmē, ka no katras grupas tālāk tiks 2 labākās komandas.
Ko tad iegūs labākās komandas?
Vienozīmīgi labākās komandas neaizies tikai ar nieka diplomu. Šogad par balvām parūpēsies Monster Energy un Latvijas e-veikals Nr.1 1A.lv, kas tieši decembrī svin savu 15 gadu jubileju! Protams, arī apbalvosim turnīra labāko spēlētāju un par MVP balvu parūpēsies DATORPASAULE.lv.
Protams, nav arī aizmirsts par komandu atbalstītājiem. Uz vietas būs pieejams bārs, kurā var iegādāties gan ko uzkožamu, gan ko uzdzeramu. Uzrādot studenta apliecību bārmenim, varēs iegādāties jebkuru dzērienu vai ēdienu ar 10% atlaidi. Papildus būs iespēja izīrēt Sony Playstation un Dirst Rally VR. Vairāk par GOEXANIMO un viņu piedāvātajiem pakalpojumiem varat apskatīt viņu mājaslapā goexanimo.lv

14
13
12
11