Sakusies darbu iesutisana datorikas konkursam

Lai veicinātu Latvijas informācijas tehnoloģiju nozares attīstību un jauno speciālistu kvalitāti, Latvijas Universitātes Fonds sadarbībā ar uzņēmumiem Exigen Services Latvia un Accenture Latvia izsludina stipendiju konkursu labākajiem Latvijas akreditētajās augstskolās 2015. gadā izstrādātajiem studentu bakalaura un maģistra darbiem datorikā. Labākos darbus augstskolas aicinātas iesūtīt no 2015. gada 1. jūnija līdz 1. jūlijam.

Konkurss norisinās divās kārtās: pirmajā kārtā katra augstskola veic iekšēju izvērtēšanu un atlasa 1-3 labākos bakalaura un/vai 1-3 labākos maģistra darbus un iesūta šos darbus konkursam. Konkursa otrajā kārtā visus iesūtītos darbus izvērtēs konkursa komisija, kuras sastāvā ir Exigen Services Latvia un Accenture Latvia pārstāvji.

Sīkāka informācija:

Sakusies_darbu_iesutisana_datorikas_konkursam_