Accenture Vasaras Programmēšanas skolas!

Pievienojies Accenture Vasaras Programmēšanas skolām – Java, DevOps, Web, Microsoft (.Net),  ABAP,iOS, Testing un PMO (Projektu vadības asistents) mācībām!

Accenture Programmēšanas un Projektu vadības asistenu skolas ir kompānijas apmaksātas, intensīvas 1 līdz 4 nedēļu garas mācības. To mērķis ir apmācīt savus potenciālos darbiniekus. Mācības ir pietuvinātas ikdienas darbam projektos, kur uzsvars ir likts uz praktiskajiem uzdevumiem un sadarbību komandā.

Veiksmīgākajiem dalībniekiem konkursa kārtībā piedāvāsim pievienoties Accenture komandai.

——————————————————————————————————————

Intensive 2-4 weeks long trainings with a mixture of teamwork, self-study, workshops and hands on experience during July and August.

One week long PMO (Project Management Assistant) training will give you theoretical knowledge of Project Management framework basics.