Atbalsti savas augstskolas komandu „LMT Rallija komandas Studentu kartinga kausa” finālā

16. maijā Biķernieku kompleksās bāzes kartingu trasē norisināsies „LMT Rallija komandas Studentu kartinga kausa” finālsacensības. Par ātrākās studentu komandas titulu cīnīsies astoņas komandas.

Sacensību sākums plkst. 14.00. Ieeja skatītājiem bez maksas.

Šogad finālā startēs Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes, Biznesa augstskolas “Turība”, Rīgas Starptautiskās biznesa un ekonomikas administrācijas augstskolas, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Rīgas Ekonomikas universitātes un viena apvienotā studentu komanda.

Finālsacensībās komandām būs jāaizvada kvalifikācijas brauciens, kas noteikts starta pozīciju finālbraucienam. Brauciena ilgums ir viena stunda, kuras laikā jānomainās visas komandas braucējiem. Uzvaru gūs tā komanda, kura brauciena laikā veiks visvairāk apļu.

Kopumā atlases sacensībām pieteicās vairāk nekā 250 studentu. Tās studentu komandas, kuras piedalīsies “LMT Rallija komandas Studentu kartinga kausa” finālā, tika noskaidrotas, aizvadot piecas atlases dienas.

Iepriekšējo divu gadu pieredze rāda, ka finālsacensības ir ļoti aizraujošas. Katrs students cenšas aizstāvēt savu komandu un augstskolas vārdu trasē. Rezultāti vienmēr ir izšķīrušies sacensību pēdējās minūtēs un apļos. Šogad dalībniekiem jaunums būs nezināmā trase, un tas pierādīs, kurā komandā ir braucēji, kas ātri pielāgojas jauniem apstākļiem, nevis perfekti zina trasi.

Par īpašu balvu ātrākajiem studentiem ir parūpējusies “LMT Rallija komanda”. Tā savā sporta auto vizinās ātrākos finālistus. Savukārt ātrākā komanda balvā saņems kruīza ceļojumu.

Studentu kartinga kausu organizē RTU Transporta un mašīnzinību fakultātes studentu pašpārvalde “Mehi” sadarbībā ar “LMT rallija komandu”. Sacensību galvenie atbalstītāji: Latvijas Autoinženieru asociācija, Rīgas Tehniskās universitātes Studentu Parlaments, Rīgas Motormuzejs, Biķernieku kompleksā sporta bāze, “Tallink”, enerģijas dzēriens “Ar mani atkal runā kaijas”. Atbalstītāji: “OpenKart City”, Drošas braukšanas skola, “Ātruma Cilts” kartinga halle, Digitālā Pele, “Makss un Morics” picērija, informatīvi atbalsta “Ātruma Cilts”.

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Rolands Blumbeks