Ditfi vs Fizmati [dublis 2] jeb „Kā mēs braucām Ziemassvētkus lūkoties!”

21. decembris bija tas laiks, kad abas radnieciskās fakultātes divās Latvijas lielākajās universitātēs bija izlēmušas Ziemassvētku pasākumus taisīt. Pie tam, lai cik tas dīvaini nebūtu – abu pasākumu plakātos viltīgi ar aci miedza vārds „maskās”.

ditfivseefballe1.jpg

Fizmatu pasākuma tēma bija „Melnbaltais karnevāls”. Pasākums ir tradīcija, katru gadu Ziemassvētku karnevālu fizmatos rīko fakultātes studentu padomes pirmkursnieki. Ieejas kartes bija pieejamas iepriekšpārdošanā par 1,20 Ls. No apsargiem manījām trīs. Dress code – melns vai balts apģērbs. Norises vieta: Zeļļu iela 8. Ditfi pasākumu rīkoja kopā ar citu fakultāti – enerģētiķiem. Pasākuma tēma: „Maskarāde”. Karnevāls arī ir tradīcija, ko jau otro gadu rīko abas šīs fakultātes sadarbojoties. Ieejas kartes bija pieejamas iepriekšpārdošanā par 2, – Ls. No apsargiem manījām divus. Dress code – uzvalki, vakarkleitas un maskas. Norises vieta: Kronvalda bulvāris 1.

Continue reading “Ditfi vs Fizmati [dublis 2] jeb „Kā mēs braucām Ziemassvētkus lūkoties!””