Idejas konkurss „Karaliskais koju remonts”

Lai veicinātu Latvijas augstskolu studentu radošo izdomu un darboties prieku, veikalu tīkls „K-rauta” rīko konkursu „Karaliskais koju remonts”, aicinot studentus īstenot savas radošās idejas pagaidu dzīves telpas – kopmītņu istabiņas – labiekārtošanā.

„Karaliskais koju remonts” tiek rīkots Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes, Latvijas Kultūras akadēmijas, Daugavpils augstskolas, Liepājas Pedagoģiskās akadēmijas un Latvijas Lauksaimniecības universitātes studentiem, kuri tiek aicināti trīs nedēļu laikā – līdz šā gada 22.oktobrim – iesūtīt savu kopmītņu istabiņu foto attēlus, labiekārtošanas idejas aprakstus un skices. Continue reading “Idejas konkurss „Karaliskais koju remonts””