Mācību gada grandiozākais atklāšanas pasākums “Studentu Paradīze” tuvojas!

Student, grandiozākie mācību gada atklāšanas svētki “Studentu Paradīze” tuvojas! Atceries, ka 18.septembrī 21:00 Tev jābūt “Arēnā Rīga”, kur ar “Hansabankas” jauniešu programmas “OPEN” atbalstu, apvienojoties 14 Latvijas lielāko augstskolu studentiem, “Studentu Paradīze” šogad trīs atsevišķās zālēs pulcēs un pārsteigs ar vairāk kā 15 Latvijas populārāko grupu, dziedātāju, dīdžeju uzstāšanos, starp kuriem “Tumsa”, “Double Faced Eels”, “Ella”, “R.A.P.”, “Labvēlīgais Tips”, “DJ Crash”, “DJ Gustavito” uzstāšanos. Biļeti pērc jau tagad, jo drīzumā biļešu cenas krietni pieaugs! Studenti dažādi – paradīze viena! Vairāk informācijas www.studentuparadize.lv
“Studentu Paradīze” – grandiozākie mācību gada atklāšanas svētki

Lai sarīkotu visu laiku grandiozākos studentu svētkus “Studentu Paradīze”, kopā ir apvienojušies 14 Latvijas lielāko augstskolu studenti. “Studentu Paradīzes” vārti tiks vērti 2008.gada 18.septembrī “Arēnā Rīga”.

Līdz ar “Hansabankas” jauniešu programmas “OPEN” atbalstu “Studentu Paradīze” šogad interesentus pulcēs un pārsteigs ar vairāk kā 15 Latvijas populārāko grupu, dziedātāju, dīdžeju, starp kuriem “Tumsa”, “Double Faced Eels”, “Ella”, “R.A.P.”, “Labvēlīgais Tips”, “DJ Crash”, “DJ Gustavito” uzstāšanos. Apmeklētāju dažādo mūzikas stilu un interešu vadīti, “Studentu Paradīzes” organizatori “Arēnā Rīga” izbūvēs trīs atsevišķas skatuves. Bez tam atsevišķā zonā pasākuma apmeklētāji tiks iesaistīti dažādos konkursos un atrakcijās pie augstskolu un galveno atbalstītāju izklaidējošiem stendiem. Svētkus interesantākus padarīs arī labāko Latvijas deju grupu un ekstrēmo sporta veidu aktīvistu pārsteidzošie priekšnesumi. Vairāk informācijas: www.StudnetuParadize.lv.

Biļetes meklējiet “Biļešu Serviss” kasēs un interneta mājas lapā, “BezRindas.lv”. Īpašas priekšrocības biļešu iegādē ir Hansabankas ISIC vai OPEN karšu īpašniekiem, kuri saņem 50% atlaidi un iespēju iekļūt pasākumā pa īpašo “OPEN” ieeju. Mūs atbalsta: “European Hit Radio”, “draugiem.lv”, “TV6”, “FHM”, “Cosmopoliten”, “E3”, “1188.lv”, “Popcorn”, “Randoms”, “Double Coffee”, “Respect!”, “Krabjiem.lv”, “NightLife”, “Durex”, “tt stils”, “Corporate”, “City fitness” un “Rīgas Dome”.

Studenti dažādi – paradīze viena. Paradīze mūs vieno.