DITFI Šķērsgriezumā

skersgriezuma_plakatsAtgriežoties no pavasara brīvlaika visus DITF studentus gaidīs pasākumiem pilna un saturiska nedēļa – projekts  „Šķērsgriezumā” . No 20.aprīļa līdz pat 23.aprīļa naktij būs iespēja uzzināt daudz ko jaunu par aktuālām tēmām:

20.aprīlī, plkst.16:00, Meža ielā 1/3-208 notiks informatīva diskusija „Uzzināt nav grēks” par DITF  zinātniskajiem sasniegumiem, studentu iespējām iesaistīties zinātnē, kā arī varēs vērot, kas  mūsu fakultātē tīri praktiski notiek šajā jomā.

21.aprīlī, plkst.16:15, Meža ielā 1/3-208 visi tiek gaidīti uz studentu un uzņēmumu tikšanos „Darbs gribēs studentu”, kuras laikā apspriedīs pašreizējo situāciju darba tirgū, veroties uz studentu iespējām, un tiks diskutēts arī par tādām tēmām, kā – vai darba devēji vēlas un ir gatavi piedāvāt darba vietas studentiem, ar nelielu pieredzi. Continue reading “DITFI Šķērsgriezumā”

Studentu mākslas darbu izstāde DITFos

plakats_konkursamSveiki studenti!

Jūs esat aicināti uz ilgi gaidīto izstādi, kur jūs varēsiet apskatīt, apspriest un atdot savu balsi par labāko darbu. Viss pasākums notiks no 21 līdz 23. aprīlim.
Balsojot jūs piedalaties loterijā.
23.aprīlī plkst. 18.00 notiks apbalvošana un loterija.
Ceram redzēt jūs visus.