Fotoorientēšanās sacensības ar afterparty pie i/c «Olympia»

plakaats_fotoorienteshenaas3. septembrī plkst. 17:00 sāksies RTU Studentu parlamenta un I/C Olympia rīkotās fotoorientēšanās sacensības ar afterparty, kas paredzētas ikkatras augstskolas studentiem. Ja vasaras laikā nebija iespēja satikties ar saviem kursa biedriem, ja tikko esi uzsācis studijas kādā no Latvijas augstskolām vai vienkārši vēlies atkal satikt savus pazīstamos, tad noteikti piedalies!Pasākums risināsies i/c Olympia atvērtajā autostāvvietā un jau 17:00 ir iespēja piedalīties fotoorientēšanās sacensībās pa Ķīpsalas teritoriju. Tās ir paredzētas gan lietpratējiem, gan tādiem, kuri nekad tādās nav piedalījušies. Tikai jāņem vērā, ka būs nepieciešams fotoaparāts. Ar sacensību nolikumu un pieteikšanās iespējām var iepazīties mājaslapā: www.rtusp.lv.

Pasākuma otrā daļa sāksies ar i/c Olympia pārstāvja draudzīgo uzrunu visiem studentiem. Mūzika, ko nodrošinās DJ un pēc tam arī grupas „Borowa MC” uzstāšanās, uzturēs jautru gaisotni piedaloties dažādās aktivitātēs un arī konkursos, kuros būs iespēja iegūt pārsteiguma balvas no i/c Olympia. Savu izveicību varēs pārbaudīt augsto virvju piedāvātajās atrakcijās – rāpjoties pa dažādiem stiprinājumiem un virvēm. Kulmināciju nodrošinās i/c Olympia mini sacensību skrējiens, kura laikā pa vienam varēs doties meklēt konkrētas lietas, cenas precēm vai citu informāciju.

Ap 19:00 tiks apbalvoti fotoorientēšanās sacensību un i/c Olympia skrējiena dalībnieki.

Ja šī aktīvā programma nebūs Tevī patērējusi pārāk daudz enerģijas, tad tiks piedāvāts izdejoties klubā „Essential”.