RTU SP un Tallink īpašais aprīļa – maija piedāvājums

RTU Studentu parlaments un Tallink piedāvā RTU studentiem doties kruīza braucienā uz Stokholmu 4., 14., 18. un 25.aprīlī un 4.maijā par īpašām cenām un izbaudīt īpašās Karību naktis Baltijas jūrā un lielisko Tallink sagatavoto vakara programmu. (sīkāk www.tallink.lv)Cenas sākot no 22Ls. Iespējams rezervēt gan kajīti, gan klāt par īpašām cenām pasūtīt brokastis un vakariņas uz kuģa.
Lai izmantotu piedāvājumu, jāatrod 4 draugi un jārezervē kajīte.
Vietu skaits ierobežots.
Iespējams reģistrēties 3 dienas līdz braucienam, savukārt apmaksa jāveic vismaz 2 dienas pirms brauciena. Lai reģistrētos, jānosūta
•    savs un draugu vārdi
•    visu braucēju dzimšanas dati (dd/mm/gggg)
•    atbildīgā telefona nr.
•    izvēlētās kajītes klase (C4 vai A4)
•    variants 1. vai 2. (bez ēšanas vai ar ēšanu)
uz e-pastu tallink@rtusp.lv

Piezīme: braucieniem 04.04.2009.; 14.04.2009.; 18.04.2009. braucējiem, kas izvēlēsies C4 vai A4 klases kajītes, tiks piedāvāta nevis 1 četrvietīga kajīte (C4 vai attiecīgi A4), bet 2 divvietīgas (C2 vai attiecīgi A2). Cena un pasūtīšanas noteikumi nemainās – cena paliek tāda pati kā 1četrvietīgai kajītei un jāpasūta kajītes 4 cilvēku grupai uzreiz.

Aizsūtot pieteikumu, tiks atsūtīta visa tālākā informācija.
Lai dotos braucienā, obligāti 2 dienas pirms došanās kruīzā, jāveic samaksa.

Sīkāka informācija pielikuma!