Uzņēmums Accenture Latvija aicina pieteikties uz vasaras skolu

Accenture Summer school

Informācijas tehnoloģiju uzņēmums Accenture Latvija aicina IT studentus no visām Latvijas augstskolām pieteikties vasaras skolai, kas šogad veltīta Java programmēšanas valodai.

Vasaras skolai var pieteikties bakalaura vai maģistra studiju programmu absolventi datorzinātnēs vai ar tām saistītās inženierzinātnēs, kuriem ir labas angļu valodas zināšanas un vēlme papildināt savas profesionālās prasmes. Vasaras skolas apmācības notiks jūlijā, un tās ilgs četras nedēļas. Paredzēts uzņemt 30 interesentus. Ja pieteiksies daudzi interesenti, tad vēl viena vasaras skola tiks organizēta augustā. Macības skolā ir bez maksas. Continue reading “Uzņēmums Accenture Latvija aicina pieteikties uz vasaras skolu”