BEST nedēļa

Lec iekšā vilcienā un izbaudi fantastisku nedēļas braucienu kopā ar BEST – Riga! Maršruts nav garš, bet ĻOTI aizraujošs!

BEST jeb Board of European Students of Technology regulāri organizē dažādus kursus, inženieru sacensības, izglītības simpozijus, lai ikvienam Tehnisko zinātņu studentam būtu iespēja gūt praktiskas iemaņas papildus sudijām.

Šoreiz BEST – Riga aicina, TEVI RTU student, pievienoties mūsu braucienā no 6. līdz 10.decembrim!
Vēlies iemācīties rakstīt motivācijas vēstules, lai tiktu uz aizraujošajiem BEST kursiem visā Eiropā, un uzzināt kā citiem gājis BEST kursos? Nāc 6.12. Āzenes 12- 9.kab. plkst. 16:00 uz motivācijas vēstuļu rakstīšanas semināru.
Sen esi vēlējis uzzināt, kā plānot savu laiku un kļūt efektīvākam. To Tev pastāstīs apmācīti BEST treneri 7.12. Āzenes 12 – 9.kab. plkst. 15:30, bet ja vēlies uzlabot savas prezentācijas prasmes, gaidīsim plkst. 16:30 Āzenes 12- 1A.kab. Continue reading “BEST nedēļa”