Iespējamās misijas izaicinājums

Izglītības un karjeras attīstības programma „Iespējamā misija” piedāvā aizraujošu iespēju viest pozitīvas pārmaiņas ne tikai savā, bet arī desmitiem bērnu dzīvē!
Neesi studējis pedagoģiju, bet jūti aicinājumu sniegt savas zināšanas citiem un apgūt pedagoģijas un vadības prasmes? “Iespējamā misija” domāta tieši Tev!

Programma „Iespējamā misija” aicina bakalaura pēdējā kursa studentus, maģistratūras studentus un absolventus kā pirmo profesionālo izaicinājumu izvēlēties darbu skolā. Tā ir iespēja veikt izaicinošu un jēgpilnu darbu un vienlaikus veicināt savu profesionālo izaugsmi, gan ikdienā trenējot saskarsmes, cilvēku vadīšanas un problēmu risināšanas prasmes, gan paralēli darbam skolā intensīvi apgūstot līderību un pedagoģiju „Iespējamās misijas” skolotāju mācībās. Programmas ilgums ir divi gadi, un papildu citiem ieguvumiem programma piedāvā stipendiju un kredītpunktus. Continue reading “Iespējamās misijas izaicinājums”

RTU studenti vislabprātāk saņemtu atlaides Rimi

Būt studentam nenozīmē tikai apmeklēt lekcijas un kārtot sesiju. Studentiem jāizmanto visas iespējas, ko sniedz studenta statuss. Studiju gadiem jābūt labākajam dzīves laikam. RTU studentiem ir privilēģijas, jo viņu intereses pārstāv Studentu parlaments, kurā darbojas studenti, kam rūp studenti. Tāpēc, lai veicinātu RTU studentu labklājību, darbu ir uzsākusi RTU SP Sociālo lietu nodaļas Atlaižu programmas darba grupa. Tās mērķis ir nodrošināt iespēju RTU studentiem saņemt atlaides, veicot pirkumus, atbilstoši viņu vēlmēm un vajadzībām. Continue reading “RTU studenti vislabprātāk saņemtu atlaides Rimi”