Konkurss Caur IT Aci noslēdzies

Šī gada aprīlī projekta “Šķērsgriezumā” ietvaros tika organizēts konkurss „Caur IT Aci”, kurā piedalījās 14 Rīgas Tehniskās  Universitātes studenti.  Dalībnieki iesūtīja 41 darbu, kuri tika nominēti divās kategorijās – ar grafiskajiem redaktoriem apstrādātas bildes un neapstrādātas fotogrāfijas. No 19. aprīļa līdz 12. maijam visas bildes varēja apskatīt Meža 1/3 207. telpā.

Izsakam pateicību visiem dalībniekiem un īpašu paldies konkursa laureātiem:

Nominācijā “Neapstrādātās bildes”

I vieta

Viktorija Ļeonova no Inženierekonomikas un vadības fakultātes, ar savu darbu “Cietais disks”.

II vieta

Nikita Vovnijs no Transporta un mašīnzinību fakultātes, ar darbu “Tā kompaktāk”.

III vieta

Mārtiņš Paukšte no Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes.

Nominācijā “Apstrādātās bildes”

I vieta

Māris Štemers no Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes.

II vieta

Miķelis Briedis no Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes, ar darbu “Floppy”.

III vieta

Edgars Kaplers no Būvniecības fakultātes, ar darbu “binar”.

Visas bildes var apskatīt šeit.

Tāpat 22. aprīlī noslēdzās konkurss “Tīrasiņu DITFs”, kur ikvienam DITF studentam, bija lieliska iespēja pierādīt savas erudīcījas un veiklības spējas. Pēc orientēšanās pa fakultāti, dejošanas, ātrrakstīšanas un erudīcijas konkursa pirmajās vietās ierindojās 3 komandas:

Visbrašākie izrādījas komandas “Ar Attieksmi” dalībnieki: Kristīne Lamberte, Māris Štemers, Miķelis Briedis un Mārtiņš Pakulis, kas arī ieguva pirmo vietu.

Komandas “Cīsiņu ballīte” dalībnieki Pēteris Repelis, Andris Stalbovs, Raivis Siliņš un Andis Strads palika otrie.

Sīvajā cīņā Valters Celmiņš, Sanita Sparāne, Jānis Raubiško un Laura Dansone, kā komandas “Stopiņu ziķeri” izcīnīja godpilno trešo vietu.

Bildes no šī pasākuma var apskatīt šeit.

CategoriesIT