Mīlestības dienas te pat blakus!

Inženierekonomikas un vadības fakultātes studentu pašpārvalde piedāvā TEV atzīmēt Valentīna dienu bez šokolādes sirdīm un plīša lāčiem, bet vienkārši labi atpūšoties!

Kad? 10. februārī

Kur? M1/7

Kas?

1. Valentīndienas fotostūrītis

Iespēja nofotografēties ar draugiem, draudzenēm un amoriem! Vajag mammai parādīt, ka tev ir superīga otrā pusīte? Izvēlies pašpārvaldes biedru un iegūsti kopbildi! Gaidām tevi starpbrīžos!

2. Iepazīšanās spēle

No plkst. 16.30 līdz 18.00 tev tiek piedāvāta iespēja iepazīt fakultātes biedrus un kas zina, varbūt pat atrast savu otro pusīti! Ņem līdzi draudzenes, draugus, kursa biedrus un laimē ielūgumus uz “Mīlestības svētkiem”, ja izrādīsies saskanīgākajā pārī.
Lai piedalītos sūti vārdu, uzvārdu un telefona nummuru uz kaspars.purmalietis@gmail.com līdz 10. februāra plkst. 12.00.

3. Filmu vakars

Plkst. 18.30, 513. kabinetā esi gaidīts, lai noskatītos filmu “How to lose a guy in ten days”! Nekādas romantikas, pārīši un sirsniņas, vienkārši laba laika pavadīšana! Ņem līdzi kursa biedrus – pavadiet laiku kopā arī ārpus mācībām!

Vairāk informācijas: