RTU studentu nometne “Step by step: how to be the best of the best”

Linedata Services un RTU piedāvā: RTU Karjeras centrs un starptautiskā organizāciju BEST ((Board of European Students of Technology) šī gada vasarā 50 atraktīvākajiem RTU studentiem piedāvā apmeklēt 3 dienu intensīvo nometni Step by Step: how to be best of the best.

Nometnes norises laiks: no 13. – 15. augustam

Vieta: «Juku dzirnavas » / Saldus raj., Šķēdes pagasts/

Nometnes programma:

Treniņu programma /nodrošina BEST starptautiskie treneri/:

• komandas darbs/ līderība/radošās domāšanas metodes /;
  • prezentēšanas prasmes/laika plānošana/ projektu vadīšana.

Gadījuma analīze – nometnes ietvaros dalībnieku komandas piedalīsies uzņēmumā esošās situācijas vai uzdevuma izpētē, risināšanā un rezultātu prezentēšanā.

Diskusijas – nometnes ietvaros tiks organizētas grupu diskusijas, kuras vadīs dažādu nozaru Latvijā pazīstami cilvēki.

Dalībnieku sadraudzības pasākumi – sporta un kultūras aktivitātes.

Izmanto savu vasaras iespēju un piedalies nometnē, kur apgūt jaunas prasmes un iemaņas tā pilnveidojot sevi kā personību.

PIETEIKŠANĀS līdz 22. jūnijam: ŠEIT

Kļūsti par labāko no vislabākajiem!

Mūs atbalsta: Linedata Services, Rīgas Tehniskā universitāte, Z/S Galiņi, Juku dzirnavas, Oracle, Coca-Cola Hellenic Latvia.