RTU Studentu parlaments organizē Zaļo mēnesi

RTU Studentu parlaments (SP) sadarbībā ar i/c «Olimpia» oktobrī aicina pievērst uzmanību resursu ekonomēšanai. Projekta «Zaļais mēnesis 2010» laikā norisināsies informatīvās akcijas un konkursi par zaļo dzīvesveidu, elektroenerģijas un ūdens taupīšanu, atkritumu šķirošanu.

«Zaļā mēneša» projekta laikā norisināsies atkritumu šķirošanas konkurss, kurā studenti tiks aicināti savākt pēc iespējas vairāk PET pudeļu; fotokonkurss, kurā studentiem būs iespēja parādīt zaļā dzīvesveida interpretāciju fotogrāfijā; stāstu konkurss par ekonomiskāko ceļojumu.

Oktobra sestdienās i/c «Olimpia» telpās notiks atkritumu šķirošanai, ekoloģiskam dzīvesveidam, laika plānošanai veltītas  vieslekcijas, ziņo LETA.

«Zaļā mēneša» noslēgumā tiks apkopoti visi energoefektivitātes veicināšanas pasākumu rezultāti, statistikas dati par elektroenerģijas un ūdens patēriņa izmaiņām, kā arī tiks pasniegtas balvas aktīvākajiem Zaļā mēneša pasākumu dalībniekiem un konkursu uzvarētājiem. Zaļā mēneša kulminācijā norisināsies tradicionālais RTU jauno grupu konkurss «JAM 2010», kuru papildinās Latvijā pazīstamas grupas.

Resursu taupīšanai veltītas akcijas RTU ir kļuvušas par tradīciju – jau 2009.gada pavasarī RTU studenti organizēja Taupības mēnesi, kura laikā īpaši ekonomēšanas pasākumi tika īstenoti RTU dienesta viesnīcās.