Palīdzi veidot studentu mājas ideju!

Studentu mājas ir plaši izplatītas ārzemju augstskolās, tajā vienuviet atrodas studentiem nepieciešami centri, piemēram, karjeras centrs, identifikācijas karšu centrs, studentu parlaments, jauniešu organizācijas, telpas augstskolas pulciņiem un kolektīviem, kā arī studentu koplietošanas telpas – atpūtas stūrīši, galda spēļu istabas.

Iespējams, Tev ir radies jautājums, kapēc pie mums nekas tāds nav? Mēs, RTU Studentu parlaments, šo jautājumu risinām, un vēlamies uzzināt Tavu vēlmes un vajadzības, kā arī iespējas.

Aizpildi anketu ŠEIT un esi viens no tiem, kas palīdz izveidot vislabāko studentu māju!

Nekautrējies un pievieno anketā, ka vēlies, lai studentu mājā būtu arī datorzāle ar daudz brīvpiekļuves datoriem!