RTU Studentu parlamenta Telpu Orientēšanās sacensības

16. novembrī  Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisināsies jau trešās Telpu orientēšanās sacensības, ko organizē RTU Studentu parlaments. Arī šoreiz  sacensībās tiek aicināti piedalīties gan studenti un skolēni, gan interesenti, kas šajā sporta veidā savus spēkus vēl nav izmēģinājuši.

Viss ir pavisam vienkārši – lielā telpā ir izveidots labirints un kontrolpunktu. Tas, kurš apmeklē visus kontrolpunktus visīsākajā laikā – uzvar, saņemot par to labas balvas. Distance parasti ir ap 400 metru gara, bet uzvarētāji to veic aptuveni 10 minūtēs, saucot to par „šahu skrienot”.

Pieteikšanās līdz 15. novembrim www.telpuorientesanas.lv Continue reading “RTU Studentu parlamenta Telpu Orientēšanās sacensības”

Piedalies konkursā “Biznesa izaicinājums”

Sveiks, Potenciālais miljonār!

Tev noteikti ir kādreiz bijusi vēlme īstenot savas ģeniālās idejas, riskēt un plūkt uzvaras laurus! Mēs Tev piedāvājam iespēju beidzot realizēt šo vēlmi! 25. novembrī RTU IEVF un LU EVF Studentu pašpārvaldes organizē konkursu „Biznesa izaicinājums”. Konkursā piedalīsies 15 labāko biznesa ideju autoru komandas no Latvijas augstskolām. Viņiem tiks dota iespēja sacensties ar savu uzņēmību, idejām un radošumu realizējot idejas Vecrīgas ielās. Konkursa atklāšanas daļā tiks sniegta lekcija par tiešo pārdošanu, pēc tam jauniegūtās zināšanas būs jāpielieto praksē pildot uzņēmumu sagatavotos uzdevumus, paralēli realizējot savu biznesa ideju. Ja esi viens no Latvijas uzņēmīgākajiem studentiem, esi radošs, spējīgs domāt ārpus ikdienas kastes un vēlies labi pavadīt laiku – piesakies!

Neturi idejas zem pūra – pieņem izaicinājumu un realizē tās! Piesaki savu komandu 2-4 cilvēku sastāvā aizpildot pieteikuma anketu līdz 20. Novembrim www.ievfsp.lv vai www.evf.lv  mājaslapās. Continue reading “Piedalies konkursā “Biznesa izaicinājums””