ANGĻU valodas olimpiādes I kārta 9.martā ORTUSā!

Studē kādā no RTU bakalaura vai maģistra studiju programmām? Nepalaid garām RTU Angļu valodas olimpiādi! I kārtā 9.martā piedalīties var RTU bakalaura un maģistrantūras students. Tev atliek vien iegriezties savā ORTUS profilā un pierādīt, ka esi gana zinošs, lai iekļūtu 100 labāko finālistu kārtā.
II kārta 17. martā RTU Angļu valodas olimpiādes fināls. Olimpiādē klātienē RTU students varēs pārbaudīt savas angļu valodas zināšanas lasīšanā, rakstīšanā, valodas izmantošanā un klausīšanās prasmēs.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlaments sadarbībā ar RTU Valodu institūtu aicina tevi parādīt savas zināšanas angļu valodas olimpiādē un kopā ar Baltic Council for International Education un Meridiana valodu centru piedāvā iespēju pārbaudīt un papildināt savas zināšanas IELTS eksāmenā un apmācību kursos.

Vairāk par olimpiādes noteikumiem iespējams iepazīties olimpiādes  NOLIKUMĀ.

Piesakies un pārbaudi savas zināšanas!

Projekta koordinatore: Dzelde Lauva  (olimpiādes@rtusp.lv)

Atbalstītāji: