DITFu smurfiskās iesvētības 2011

Sveiks, dārgais  DITF pirmkursniek (arī maģistrantūras)!

Jau vesels mēnesis universitātē ir aiz muguras. Ceram, ka sāc iejusties un jaunu zināšanu apguves prieks ik rītu Tevi ar sparu izrauj no gultas , lai plašu smaidu sejā varētu doties  uz kārtējo laboratorijas darbu!

Bet vai Tu jau jūties kā īsts students?

Jā?

Muļķības!

Tu neesi students!  Tu esi fuksis!

Un tāds arī paliksi uz mūžīgiem laikiem, ja vien 14.oktobrī  neapmeklēsi  iesvētības, kur vecāko kursu studenti gādīgi parūpēsies, lai pēc šīs dienas Tu būtu gatavs īstajai dzīvei!

Gaidīsim Tevi Atpūtas stūrītī, Meža  ielā 1/3  2. stāvā, plkst. 13:37 skaisti sapucējušos  smurfiskos toņos , gatavu doties pretī nezināmajam.

Zils apģērbs un balta cepurīte ir obligāti, citādi Tevis iesvētīšana neskaitīsies un Tev nāksies to atkārtot! Bet neuztraucies – mēs saprotam, ka lielajā gaidīšanas priekā zilās drēbes var aizmirsties mājās . Tāpēc jau laicīgi esam parūpējušies par zilās krāsas krājumiem , kuri netiks žēloti ne uz Tavām drēbēm, ne ādas!

Neaizmirsti izpildīt mājās darbu –  iemācīties smurfu dziesmiņu!

 

Brīdinājums #1 Pret tiem, kuri atnāks nesapucējušies un atteiksies sadarboties, varam tiešām būt skarbi – paturam tiesības atņemt puišiem kreklus un nokrāsot visu ķermeņa augšdaļu zilu!
Brīdinājums #2 Drēbes , ko vilksi uz iesvētībām, pēc pasākuma  var nebūt vēlreiz lietojamas.