LMT Rallija komandas Studentu kartinga kausā trešo reizi uzvar LU komanda

16. maijā Biķernieku kompleksās bāzes kartingu trasē norisinājās jau trešās Latvijas Studentu kartinga kausa sacensības. Starp finālā iekļuvušajām astoņām augstskolu komandām uzvaru trešo reizi pēc kārtas guva Latvijas Universitātes (LU) studentu komanda.

Finālsacensībās startēja komandas no šādām augstskolām: Rīgas Tehniskās universitātes; Latvijas Universitātes; Rīgas Stradiņa universitātes; Biznesa augstskolas “Turība”; Rīgas Starptautiskās biznesa un ekonomikas administrācijas augstskolas; Latvijas Lauksaimniecības universitātes; Rīgas Ekonomikas universitātes; kā arī viena apvienotā studentu komanda. Continue reading “LMT Rallija komandas Studentu kartinga kausā trešo reizi uzvar LU komanda”