Ekskursija uz Ventspili jau nākamajā ceturtdienā!

Čau, čau!

Ja jūti, ka satraukums pirms sesijas ņem virsroku un neļauj Tev sakopot domas, tad ir īstais brīdis vienas dienas atpūtai -braucienam uz Ventspili!

24. maijā DITF, ETF un EEF Studentu pašpārvaldes rīko mācību ekskursiju, kuras laikā tiks apmeklēts Ventspils Augsto tehnoloģiju parks (VATP) un Ventspils Starptautiskais radioastronomijas centrs (VIRAC). Noderīgas lietas var iemācīties un uzzināt ne tikai grāmatās vai lekcijās, bet arī apmeklējot interesantas vietas! Continue reading “Ekskursija uz Ventspili jau nākamajā ceturtdienā!”

RTU STUDENTU NOMETNE «STEP BY STEP: HOW TO BE THE BEST OF THE BEST»!

Vai esi kādreiz prātojis par to, kā izciliem un veiksmīgiem cilvēkiem izdodas sekmīgi vadīt komandu? Kāpēc ar dažiem cilvēkiem ir sarunāties daudz vieglāk kā citiem? Ar kādām situācijām ikdienā saskaras uzņēmumi? Vai ikviens var radīt trakas un kreatīvas idejas? Kāpēc dažiem cilvēkiem izdodas tik labi uzstāties publikas priekšā?

Continue reading “RTU STUDENTU NOMETNE «STEP BY STEP: HOW TO BE THE BEST OF THE BEST»!”