Noraujies no ķēdes 2012!!!

Laiks: 24.-26. augusts

Piesakies: ANEKTA

Dalības maksa: 5 Ls un 3 āboli

Sveiks, topošais pirmā kursa student!

Esi mazliet satraukts par jauno vidi un kursabiedriem, kurus vēl nepazīsti? Nezini, ko sagaidīt? Izmanto iespēju un brauc uz Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes pirmkursnieku nometni 24.-26. augustā Latvijas plašumos!

Nometne „Noraujies no ķēdes” tiek rīkota katru gadu, lai jau pirms studiju sākšanās topošie studenti varētu vairāk uzzināt par studiju dzīvi, iepazīt savus nākamos kursabiedrus neformālā vidē, piedalīties dažādās sportiskās un cita veida aktivitātēs, kā arī vienkārši labi pavadīt augusta beigas pie dabas. Continue reading “Noraujies no ķēdes 2012!!!”

Šogad no 6. līdz 8. augustam Latvijas Universitātes (LU) sporta un atpūtas kompleksā „Ratnieki”, Līgatnes novadā, Latvijas Universitāte sadarbībā ar Latvijas Mobilo Telefonu (LMT) jau otro reizi rīko konferenci „LU un LMT Datorzinātņu dienas”. Konferences mērķis ir veicināt Latvijas augstskolu datorzinātņu un informācijas tehnoloģiju studentu un pasniedzēju savstarpēju zināšanu, pieredzes un ideju apmaiņu. Continue reading “Notiks otrās „Latvijas Universitātes un Latvijas Mobilā Telefona Datorzinātņu dienas””