Sacensību „Plostu Rallijs 2012” stāsts

Sestdien, 7.jūlijā 16 komandas devās  uz kempingu „Ungurs”, lai savus spēkus ieguldītu plastmasas pudeļu plostu veidošanā un sacenstos to izmantošanā, kopumā pavadot divas neaizmirstamas dienas.

Sākuma sākums

Uz sacensībām „Plostu Rallijs 2012” dalībnieki izbrauca sestdienas rītā. Lai gan buss uz pasākuma norisi veiksmīgi kursēja pareizajā virzienā, pirmais „Plostu Rallija” piedzīvojums sekoja vēl neizbraucot no Rīgas. Nācās lielo daudzumu plastmasas taru pārkraut uz citu autobusu. Šī neikdienišķā izklaide kalpoja kā pirmais sacensību uzdevums, jo tautā runā, ka tā esot vesela matemātika pareizi savietot plastmasas taru telpā. Continue reading “Sacensību „Plostu Rallijs 2012” stāsts”

Jau sesto gadu Baltijā grandiozākie studiju gada atklāšanas svētki Studentu Paradīze Arēnā Rīga pulcēs tūkstošiem esošos un topošos studentus. Šogad ar Swedbank jauniešu programmas OPEN atbalstu svētki norisināsies 21. septembrī. To organizēšanā iesaistījušies studenti no vairāk kā 25 Latvijas augstākās izglītības mācību iestādēm. Studentu Paradīzi 2012 iesaka OKarte.  Continue reading “Grandiozākie studiju gada atklāšanas svētki Studentu Paradīze 2012 – 21.septembrī!”