RTU bridža nodarbības

No 11. septembra katru otrdienas vakaru pēc 18.00 norisināsies RTU bridža nodarbības. Bridžs ir intelektuāla kāršu spēle- Latvijā un pasaulē oficiāli atzīts sporta veids, kā arī mācību priekšmets daudzās pasaules skolās un augstskolās. Bridžs trenē analītiskās, matemātiskās un loģiskās spējas, kā arī ir lielisks brīvā laika pavadīšanas veids. To spēlē miljoniem cilvēku visā pasaulē, tai skaitā Bils Geitss un puiši no Radiohead. Ja līdz šim par bridžu neko neesi dzirdējis, ir pēdējais laiks uzzināt ko vairāk; ja proti jau to spēlēt, šeit atradīsi patīkamu kompāniju, kurā to darīt! Notiks apmācība, spēlēšana un sacensības. Kopā mēģināsim atjaunot bridža tradīcijas Rīgas Tehniskajā universitātē!

Norises vieta:RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģjas fakultāte Meža ielā 1/4, 541. telpa

Vairāk info:

Ilze.Birzniece@rtu.lv