Studentu neformālā valodu apguves programma uzņem jaunus dalībniekus

Vai esi pamanījis, ka Tavā lekcijā atrodas arī citu valstu studenti? Ja vēlies ar viņiem iepazīties un iemācīties čalot viņu valodā, kā arī pavērties uz jaunām kultūrām un labi pavadīt laiku multikulturālā gaisotnē, tad Tev ir lieliska iespēja kļūt par Couple Learning programme (CLP) dalībnieku.
Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamentu (RTU SP) un Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvaldi (RSU SP) ikvienam studentam piedāvā iesaistīties atraktīvā bezmaksas valodas apguves programmā, kas paredzēta ārzemju studentiem, kas vēlas apgūt latviešu valodu un kultūru, un latviešu studentiem, kas vēlas apgūt svešvalodas. Tā ir iespēja apgūt kādu no valodām neformālā gaisotnē, vienlaicīgi iepazīstot jauniešus no citām valstīm un tematiskās tikšanās reizēs paskatīties uz Latvijas kultūras īpatnībām. Continue reading “Studentu neformālā valodu apguves programma uzņem jaunus dalībniekus”