2.novembrī RTU SP un RSU SP aicina uz Helovīnu balli

Ar Helovīniem ir tāpat kā ar bitēm – nekad nezini, kas Tevi sagaidīs aiz nākamā stūra, kādi mošķi Tevi nobiedēs un vai vispār sagaidīsi rītu… Tāpēc nebaidīsimies vienatnē, bet gan sanāksim kopā un ar lielu ballīšu troksni aizgaiņāsim nelabos Helovīnu balē.

Kad? 2. novembrī.

Kur? RTU Enerģētikas un Elektrotehnikas fakultātē, Kronvalda bulvārī 1.

Cikos? Tieši sākot no 22:00.

Ar ko? Balli iegriezīs grupa ”Piloti”

Leģendas vēsta, ka, uzvelkot masku, studenti burtiski iefiltrējas starp visiem gariem, kuri nerod mieru starp mirstīgajiem. Tādēļ velkam maskas un nekādu kompleksu. Ja nevari tos uzvarēt, tad pievienojies viņiem. Tikai balle un visi ir savējie.

Nelaid garām iespēju:

· Iemūžināt savu Helovīnu balles garastāvokli fotostūrī.

· Iztrakoties vakara lielajā loterijā, konkursos un atrakcijās.

· Pie zīlnieces uzzināt, kas notiks pēc nākamās sesijas.

· Atrast savu otro mošķa pusīti, vērojot kino vai ieklausoties karaokes skaņās.

Noslēpumainās leģendas un mīti pavadīs visu vakara piedzīvojumu. Vai būs drosmīgie, kuri uzdrošināsies piepildīt vakara pareģojumu …?

Kādas prasības Tev ir jāizpilda?

Tas ir vienkārši esi maskā norunātajā vietā un laikā.

Ģērbjoties maskā, ieejas maksa būs 1Ls.

Bet, ja būsi kautrīgs un masku nebūsi uzvilcis, ieejas maksa Tev būs 2Ls.

Tikai balle un visi savējie!

Pasākumu atbalsta un par pārsteiguma balvām rūpēsies: Red bull , Līvu akvaparks, Splendid Palace , Contex, kā arī literāri muzikālais bārs „Četri Balti krekli”.

Pasākumu organizē: Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvalde un Rīgas Tehniskās universitātes Studentu Parlaments.