WebConf Rīga 2012 īpašais piedāvājums tikai DITFiem

SIA “DATACLUB” un Tallink Hotel Riga piedavā apmeklēt WebConf Rīga 2012 web-izstrādātāju konferenci, kura notiks 10. un 11. novembrī Tallink Hotel Riga konferenšu zālēs.
WebConf Riga 2012 aicina visus gribētājus pavadīt 2 dienas profesionāļu vidū, kuri dalīsies ar savu pieredzi, kā arī apspriest problēmas un to risinājuma metodes: no web-aplikāciju izstrādes līdz efektīvai komandas vadībai un statistikas analizēšanai.
Katru dienu pēc lekciju beigām visi dalībnieki ir aicināti neformālai apspriedei starp lektoriem un dalībniekiem.
Dalības maksa ir 25 LVL. Vietu skaits ir ierobežots (200 cilvēki).
RTU DITF studentiem, kuriem ir AISIC studentu karte, dalības maksa ir 10 LVL. Pie reģistrācijas ir jauzrāda promo kods DITFI-2012, maksājuman ir jabūt no fiziskas personas un pie ieejas ir jauzrāda AISIC karte.

Gadijumā, ja kāds no nosacijumiem netiks izpildīts, nauda atgriezta netiks!
Papildus informācija, kā arī iespēja samaksāt par dalību konferencē ir pieejama konferences mājas lapā http://webconf.lv.