Īpašas Māmiņdienas atlaides ziedu iegādei RTU studentiem

Strauji tuvojas MĀMIŅDIENA un mēs, RTU Studentu parlaments, kopā ar draudzīgo ziedu vairumtirdzniecības bāzi „Magnolijas Zieds” esam Tev, student, sagatavojuši īpašas cenas, skaistiem ziediem!

Piemēram, Frēzijas no 0.40Ls/gab.; Lilijas no 0.70Ls/gab; Krūmrozes no 0,70Ls/gab.; Rozes (40 cm) no 0.50Ls/gab.; Gerberas no 0.30Ls/gab, kā arī citi krāšņi ziedi pēc Tavas izvēles.Māmiņdienas akcija ilgst no 11. – 13.maijam. Šīs akcijas laikā norisināsies arī konkurss twitterī (@RTUSP), kurā divi laimīgie iegūs brīnišķīgus ziedu pušķus Ls 20 vērtībā! Arī turpmāk RTU Studentu parlaments kopā ar „Magnolijas Zieds” pārsteigs Tevi ar atlaidēm – seko līdzi informācijai!

Paķer līdzi savu RTU studentu apliecību un nāc uz ziedu bāzi „Magnolijas zieds”, Kr.Barona ielā 119, pagalmā, Tel:            67279799      (Ērti piebraukt ar 6 tramvaju līdz pieturai Pērnavas iela, tad meklē ziedu bāzi pāri ielai pagalmā aiz liela dzeltena žoga)

Lai Jūsu māmiņām jauki svētki!
Tavs RTU  Studentu parlaments