Kļūsti par līderi jau šodien!

Jūti sevī līderi vai arī pats gribi par tādu kļūt? Tad izmanto šo lielisko iespēju!
BEST-Riga aicina pieteikties studentus 1 dienas apmācību treniņam  par tēmu – līderisms un komandas darba prasmes, kas norisināsies šī gada 11. februārī plkst. 10:00 Rīgas jauniešu centra “Kaņieris” telpās (Kaņiera iela 15 – 2. stāvs). Izmantojot neformālās mācīšanās metodes, pieredzējuši treneri mācīs izprast līdera lomu, kā organizēt komandas darbu un veicināt kopējo komandas izaugsmi.
Seminārs tiek rīkots projekta “Students šodien, līderis jau rīt!” ietvaros. BEST-Riga rīkos 3 vienas dienas apmācību seminārus – treniņu ciklus . Projekta mērķis ir attīstīt Rīgas Tehniskās universitātes studentu sociālās prasmes, tādejādi veicinot jauniešu izaugsmi un konkurētspēju darba tirgū.
Tā kā vietu skaits ir ierobežots (25), gaidīsim tavu motivācijas vēstuli, kāpēc tieši Tev jāpiedalās šājā apmācību treniņā, jau TAGAD uz info@best.rtu.lv līdz 7. februārim. Rezultātu paziņošana līdz 9. februārim.

Projekts “Šodien students, līderis jau rīt! tiek rīkots ar Eiropas Savienības struktūrfondu 3. mērķa „Eiropas teritoriālā sadarbība” Centrālā Baltijas jūras reģiona INTERREG IVA pārrobežu sadarbības programmas 2007. ‑ 2013. gadam Projekta „Youth Space” atbalstu.