Latvijas lielākajās pilsētās notiks “OPEN MIND 2012” diskusijas par reģionu sociālajām vajadzībām

No 8. – 21. februārim septiņās Latvijas pilsētās – Rīgā, Daugavpilī, Rēzeknē, Ventspilī, Jelgavā, Liepājā un Valmierā notiks sociālo projektu konkursa „OPEN MIND” reģionālie pasākumi, kuros par reģiona sociālām vajadzībām diskutēs studenti, augstskolu vadītāji, pašvaldību un sabiedrisko organizāciju pārstāvji.

Pasākuma dalībnieki apspriedīs konkrētās pilsētas un  reģiona sociālās vajadzības, analizēs realizēto sociālo projektu “veiksmes stāstus” un diskutēs, lai veicinātu jaunu ideju rašanos. Interesentiem tiks sniegtas atbildes uz jautājumiem un papildu informācija kā pieteikties konkursam.

Pirmais reģionu pasākums notiks 8.februārī plkst. 10.00 Valmierā, Vidzemes Augstskolas bibliotēkas telpā C217 (Cēsu iela 4). Pasākumā piedalīsies Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāve Līga Tarbuna, Valmieras novada fonda līdzekļu piesaistes speciāliste Zane Ābelīte-Medne, Vidzemes Augstskolas rektore Vija Daukšte, Swedbank Valmieras filiāles pārstāve Dina Linda un RTU Attīstības fonda pārstāve.

Nākamie pasākumi norisināsies 10.februārī plkst. 15:00 Rīgas Tehniskajā universitātē (Kaļķu ielā 1 – 201. telpā), 13.februārī plkst. 10.00 Daugavpils Universitātē (Parādes ielā 1 – 320.kab.), 13.februārī plkst. 14.30 Rēzeknes Augstskolā, tad sekos 15.februārī 15:00 Liepājas Universitātē, 17. februārī plkst. 15:00 Latvijas Lauksaimniecības universitātē Jelgavā un 21.februārī plkst. 15:00 Ventspils Augstskolā.

“Open Mind” reģionālie pasākumi notiek sadarbībā ar pilsētu pašvaldībām un konkursa nolikums pieejams interneta vietnē – www.open.lv.

„Open Mind” ir sociālo ideju konkurss studentiem, kura mērķis ir veicināt jauniešu iniciatīvu sociālās vides uzlabošanā un sekmēt Latvijas iedzīvotāju iesaisti vietējai kopienai nozīmīgos projektos. Konkurss dod iespēju jebkuram Latvijas studentam realizēt savu ideju un iegūt nepieciešamo finansējumu projekta ieviešanai.

Projektu ”Open Mind“ organizē Swedbank un RTU Attīstības fonds, šogad tas tiek izsludināts jau piekto gadu pēc kārtas. Projektu informatīvi atbalsta European Hit Radio, 1188, Inbox.lv, ISIC.lv, Prakse.lv. Vairāk informācijas par projektu ”Open Mind” interneta vietnē www.open.lv.

Papildu informācijai:
Kristīne Jakubovska, Swedbank preses sekretāre, tel. 67444560, mob. 29128208, kristine.jakubovska@swedbank.lv