Lekcija „Europass CV un citi Eiropas Savienības līmeņa dokumenti pieredzes un zināšanu uzrādīšanai”

Karjeras centrs sadarbībā ar Nacionālo Europass centru 11. decembrī plkst. 16.30 RTU Būvniecības fakultātē (Āzenes ielā 16) 206. auditorijā aicina visus interesentus uz lekciju par Europass  dokumentiem, kas var būt noderīgi, uzsākot karjeru Latvijā un visā Eiropas Savienībā. Visvairāk uzmanību veltīsim Europass CV un tā izveidošanai, taču pastāstīsim arī par Valodu pasi, Mobilitāti un Diploma pielikumu.

Aicinām ņemt līdzi savus Europass CV (ja Jums nav, bet vēlaties izveidot, ejiet uz www.europass.lv vai www.ortus.lv ->studentiem -> karjera, kur tālāk meklējiet saiti uz CV izveidošanu tiešsaistē), jo labprāt sniegsim konsultācijas to pilnveidē un atbildēsim uz jautājumiem.