IZSLUDINĀTA PIETEIKŠANĀS SEMINĀRAM RTU JAUNĀKO KURSU STUDENTIEM „SP akadēmija”

diploms_ar_SvaruVai esi dzirdējis sakāmvārdu par mazo Cinīti, kas gāž lielu vezumu!? Tad iedomājies, ko var izdarīt vairāki mazie Cinīši, kad tie izveido savu komandu. Ja Tu esi 1. vai 2.kursa students un līdz šim neesi piedalījies SP Akadēmijā, tad Tev tiek piedāvāta vienreizēja iespēja būt nozīmīgai daļiņai no RTU Studentu parlamenta rīkotā semināra SP Akadēmija 2013.

Norises laiks: 22.02.-24.02.2013.

Semināra ietvaros notiks daudzpusīgas lekcijas, kas dos atbildes uz dažādiem jautājumiem par komandas darbu, projektu veidošanu un vēl citām interesantām lietām. Semināra noslēgumā notiks dalībnieku tikšanās ar RTU vadību, kas ir atvērta jaunām idejām un noteikti uzklausīs visus, kas vēlēsies ko teikt.

Piešķir savam diplomam pievienoto vērtību! Ja esi aktīvs un aizrautīgs students, Continue reading “IZSLUDINĀTA PIETEIKŠANĀS SEMINĀRAM RTU JAUNĀKO KURSU STUDENTIEM „SP akadēmija””