Pieteikšanās 10. jubilejas Inženieru Sacensībām ir SĀKUSIES!

Untitled-1Vai atceries, kā bērnībā mēdzi izjaukt radioaparātu, lai noskaidrotu, kā tas darbojas? Kā saplēsi kvēlspuldzi, lai noskaidrotu, kas tieši liek tai spīdēt? Bet varbūt Tu atceries, kāpēc izvēlējies Inženiera profesiju un studijas Rīgas Tehniskajā universitātē?

Ja vēlies pārbaudīt savas bērnībā, skolā un universitātē iegūtās praktiskās zināšanas un loģiku, iegūt jaunus iespaidus, draugus un noderīgas balvas, tad piedalies desmitajās Inženieru Sacensībās, kas 23. februārī norisināsies RTU Lielajā aulā, Kaļķu ielā 1.

Tev līdz 15. februārim ir iespēja pieteikt savas 4 cilvēku komandas dalību Inženieru Sacensībām. Informācija par pieteikšanās kārtību aplūkojama ŠEIT: Continue reading “Pieteikšanās 10. jubilejas Inženieru Sacensībām ir SĀKUSIES!”