Studentu Paradīzes Top Ziņas

Paradize_2013 (1)1.Jau šodien, 4.septembrī, no plkst. 22:00 norisināsies Studentu Paradīzes 2013 PreParty klubā „Jelgavas Krekli” ar Jauno mūziķu konkursa noslēgumu. Braucam uz Jelgavu, klausīties jaunajos un talantīgajos māksliniekos, jo viens no viņiem kāps uz Studentu Paradīzes galvenās skatuves 27.septembrī Arēnā Rīga. Pielikumā: PreParty afiša.
2.Studentu Paradīzes Extreme Party gandrīz jau klāt! Asu sajūtu cienīgas aktivitātes acīm, ausīm un sirdij – gaisā, uz ledus un zemes jau 12.septembrī pie iepirkšanās centra “Olimpia” Ķīpsalā. Tradīcijas nerūs, tāpēc tiekamies  transporta līdzekļu stumšanas sacensībās – pielikumā skaties nolikumu (pieteikšanās līdz 10.septembrim)! Rakstu un afišu arī meklēt pielikumā.
3.Kuras augstskolas meitene uzvarēs?! Continue reading “Studentu Paradīzes Top Ziņas”

Uzņēmējdarbības izaugsmes skola – Uzsāc biznesu jau tagad!

Uznemejdarbibas izaugsmes skolaMērķis: Dalībnieki atrod biznesa partnerus un izveido biznesus.

Vakari notiek brīvā gaisotnē, Kaļķu ielā 1-219.aud., plkst. 18-21

1.nodarbība 05.09.2013.

Iepazīstamies 30 sekundēs pastāstot par sevi.

Atrodam kopīgu lielu situāciju, kurai vajag risinājumu

Kopīgi domājam risinājumus, pūlis ir iekustināts- tad sadalās mazākās grupās un kopīgi izstrādā risinājumu projektam. Katra grupa prezentē paveikto. Katra komanda saraksta pirmos soļus, ko varētu izdarīt, lai īstenotu šo projektu. Katrs izdomā kādi cilvēki vajadzīgi viņa komandai. Pa nedēļu mēs palīdzam un viņiem uzdevums šos cilvēkus atrast. Continue reading “Uzņēmējdarbības izaugsmes skola – Uzsāc biznesu jau tagad!”