Aicinājums piedalīties un izvirzīt kandidātus «RTU Sporta laureāts 2013» balvai

Bilde_Sporta_laureats_2013

Aicinām Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) mācībspēkus, darbiniekus, studentus un sporta izlašu dalībniekus izvirzīt panākumiem bagātākās RTU sporta komandas, studējošos sportistus un trenerus pirmajai «RTU Sporta laureāts 2013» balvai.

Līdz 20. novembrim plkst. 20 var pieteikt sporta laureātu, sūtot konkursa anketu PDF formātā, sportista vai komandas bildi JPG formātā nepārsniedzot 800×600 pikseļus uz e-pastu: sportaklubs@rtu.lv.

«RTU Sporta laureāts 2013» balvas nomināciju uzvarētāji tiks noteikti pēc internetbalsojuma un žūrijas balsojuma rezultātiem.

Konkursa svinīgais noslēguma pasākums notiks  20. decembrī plkst. 19 RTU galvenajā ēkā, Rīgā, Kaļķu ielā 1.

Papildu informācija par konkursu, nominācijām un pieteikšanas kārtību pieejama nolikumāun pieteikuma anketās.

RTU Sporta klubs, RTU Studentu klubs un RTU Studentu parlaments