Sāc domāt par vasaru jau šodien!

ML003Kā būtu ar 2 nedēļu atpūtu Lisabonā, Ankarā, Bukarestē vai Madridē? Un ja vēl šo atpūtu iespējams apvienot ar mācīšanos par sev interesējošu tēmu – uznēmējdarbība, dizains, arhitektūra, elektronika, IT, enerģētika utt., par kuru iespējams dabūt mācību kredītpunktus? Iegūsti profesionālas zināšanas, jaunu pieredzi, uzlabo savu angļu valodu un izbaudi tā kārtīgi vasaru!

BEST vasaras kursi – 58 tēmas, 56 pilsētas, desmitiem jaunu draugu, simtiem jaunu fotogrāfiju un neaizmirstami piedzīvojumi. Apskati Eiropu par 15 Eur (dalības maksa), jo vienīgais, par ko Tev jāgādā ir nokļūšana līdz kursu vietai, viss pārējais – mācības, dzīvošana, ēdināšana, publiskais transports, izklaides tiek nodrošināts no organizatoru puses.

Lai palielinātu Tavas iespējas tikt apstiprinātam uz BEST vasaras kursiem, BEST-Riga 12.martā plkst. 16:30 Zinātniskajā bibliotēkā rīko motivācijas vēstuļu pasākumu, kur varēsi uzzināt vairāk par BEST kursiem, studentu pieredzes stāstiem un ko vislabāk rakstīt motivācijas vēstulēs :)

 

Piesakies BEST vasaras kursiem līdz 17.03. un izbaudi savu labāko vasaru!

Vairāk informācijas info@best.rtu.lv

teaser04

map of europe

teaser02