Treniņu cikls “Uzdrīksties īstenot!”

Rīgā sākot no 7.oktobra norisināsies studentiem veltīts bezmaksas treniņu cikls personības un prasmju attīstīšanai “Uzdrīksties īstenot”, kuru rīko RTU studentu organizācija BEST-Riga.

BEST-Riga sadarbībā ar Latvijas Kopienu iniciatīvu fonda īstenotās Kultūras Ministrijas NVO atbalsta programmu piedāvā atraktīvu un izglītojošu projektu, kura mērķis ir sniegt studentiem prasmes un zināšanas. Studentiem būs iespēja pilnveidot savas spējas realizēt idejas un īstenot projektus dzīvē, tādejādi veicinot savu un vēlāk arī kopējo sabiedrības izaugsmi un attīstību. Piedalīšanās šādos pasākumos rosina dalībniekus pašus aktīvi iesaistīties sabiedriskās aktivitātēs un realizēt pašiem savus jaunos projektus.

Kas tad norisināsies treniņu cikla ietvaros? Tās būs četras aizraujošas otrdienas, kurās būs iespēja iegūt vērtīgas zināšanas par tādām tēmām kā komunikācija Continue reading “Treniņu cikls “Uzdrīksties īstenot!””