Rudens sporta diena

Sveiks, topošais un esošais student!

Vasaras brīvlaika dienas ir skaitītas un sāksies jaunais studiju gads. Lai studijas nepaiet sēžot tikai universitātes solā, RTU Studentu parlaments un RTU Sporta klubs aicina izsportoties vienā no lielākajiem rudens pasākumiem – RTU Sporta diena „Ronīšos” 2014.

Pasākums notiks 20. septembrī plkst. 11:45 un norisināsies atpūtas bāzē „Ronīši”, Tukuma raj., Klapkalnciemā. Sacensību dienā tiks nodrošināts transports uz atpūtas bāzi, kurš izbrauks no Kaļķu ielas 1, plkst. 9:30, izbraukšana uz Rīgu plkst. 19:00. Dalībnieki, kuri vēlēsies palikt uz pasākuma vakara daļu un nakts trasi, tiks nodrošināts papildus transports, kurš nākamajā rītā – 21. septembrī, plkst. 11:00 dosies uz Rīgu. Sportotāji un atbalstītāji uz pasākumu var ierasties arī ar saviem spēkratiem.

Sacensību nolikums Continue reading “Rudens sporta diena”

Piedalies RTU karsējkomandas atlasē

Šī gada 16. un 17.septembrī RTU Sporta centra otrajā stāvā, Raņķa dambī 24a, no plkst. 19.00 līdz plkst. 21.00 norisinās jauno talantu atlase, kuru laikā tiks uzņemti jauni dalībnieki mūsu atzinību guvušajā RTU karsējkomandā.

Savu pieteikumu elektroniski nosūti karsējkomandas trenerei Katrīnai Dimitrei līdz 2014.gada 15.septembra plkst. 20.00 .

Pieteikumā norādi: vārdu, uzvārdu, fakultāti, kursu, kontaktinformāciju un dienu, kad plāno apmeklēt atlasi.

Atlasēs tiek gaidīti gan skaistā dzimuma, gan stiprā dzimuma pārstāvji.

Jautājumu gadījumā raksti uz e-pastu: katrina.dimitre@gmail.com vai zvani (+371) 26575750.