Lustīgā Zaļumballe

Daba mostas no ilgā ziemas miega – mosties arī Tu! Izvelc no skapja savu vasarīgāko tērpu un 30. aprīlī tiekamies RTU SP un EEF SP rīkotajā Zaļumballē pašā Rīgas centrā – Kronvalda bulvārī 1, lai visas nakts garumā grieztos lustīgos dančos.

Vakara gaitā iekustināt ierūsējušos kaulus un atsvaidzināt deju prasmes Tev palīdzēs grupa „Lustīgais Blūmīzers” ar ko kopā varēsim atcerēties vecās, bet visiem tik labi zināmās dziesmas. Vakara gaitā atmosfēras lustīgumu nodrošinās arī DJ. Balles laika Tevi sagaida arī dažādas aktivitātes un uzdevumi, kā arī varēsi pierādīt savu dziedātprasmi Karaokē!

Pasākuma ieejas maksa – 2 Eur un ieejas kartes sākot no 22. aprīļa iespējams iegādāties RTU SP birojā – Āzenes ielā 22, kā arī EEF SP – Kronvalda 1, 312. kab. Neaizmirsti, ka apmeklējot „EEF Dienu” pasākumus, Tev ir iespēja krāt zīmodziņus un uz balli doties ar atlaidi, vai bez maksas.

Kā jau īstā zaļumballē Tu drīksti ierasties ar saviem groziņiem. Lai būtu drošs, ka tev un taviem draugiem būs galdiņš, piesaki to laicīgi, rakstot e-pastu uz berzinaivonna@gmail.com vai zvanot 20351586. Pieejami galdiņi astoņām personām, to cena – 5 Eur.

Vēl nedomāsim par sesijas tuvošanos, bet kārtīgi sagaidīsim vasaru!