RTU Nakts turnīrs strītbolā un volejbolā

Student, ieskaties!
Pirmo reizi RTU vēsturē tiek rīkots RTU Nakts turnīrs strītbolā un volejbolā.
Nakts turnīrs norisināsies 25.aprīlī Olimpiskajā sporta centrā, Grostonas ielā 6b, Rīgā, plkst. 22.00 .
Nakts turnīrs tiek rīkots RTU Rektora kausa ietvaros. Nakts turnīra katras fakultātes labākās komandas rezultāts tiek iekļauts RTU Rektora kausa kopvērtējuma tabulā (fakultāti var pārstāvēt vairākas komandas).

Dalība sacensībās volejbolā ir € 6,00 (seši eiro) no komandas un sacensībās strītbolā ir € 4,00 ( četri eiro) no komandas.
Dalības maksu var samaksāt RTU Studentu parlamentā (darba laikā) vai RTU Sporta klubā (darba dienās no 10.00 līdz 17.00), sākot ar 15.aprīli un līdz 22.aprīlim.

Strītbola posmā aicinām pieteikties augstskolas stipro dzimumu:

Sacensību nolikums, pieteikuma anketa.

Volejbola posmam aicinām veidot gan sieviešu, gan vīriešu komandas, sešu dalībnieku sastāvā:
Sacensību nolikums, pieteikuma anketa.

Sacensību pieteikumus gaidīsim līdz šī gada 22.aprīlim.
Neskaidrību gadījumā ieskaties sacensību nolikumos vai raksti uz Sporta kluba e-pastu sportaklubs@rtu.lv.