Scavengers v.2 atgriežas!

Gads ir pagājis ļoti ātri, un pavasaris jau pilnā sparā zaļo aiz loga. Vai Tu zini, ko tas nozīmē? Tas nozīmē to, ka 24. aprīlī 18:00 atkal tiks atklāts pavasara lielais komandu piedzīvojums „Scavengers v.2”! Ceturtdiena, kas tiešām būs neaizmirstama un paviasam noteikti ieies interneta vēsturē.

„Scavengers v.2” ir nepārspējami jautrs, piedzīvojumiem bagāts un intelektu izaicinošs Twitter konkurss komandām. Vēlies pārbaudīt cik ātri spēj atrisināt āķīgus uzdevumus un atšifrēt īstos pavedienus, lai nonāktu pie pareizajām atbildēm? Vēlies pavadīt lielisku ceturtdienas vakaru ar saviem draugiem, ļaujot vaļu savām radošajām spējām? Tad noteikti piesakies!

Viss, kas Tev nepieciešams, ir komanda 2-4 cilvēku sastāvā, uzlādēts viedtālrunis, Twitter konts, veiklība un piedzīvojumu gars! Visi uzdevumi un atbildes tiks ietvertas vien 140 zīmēs, tāpēc jāizmanto pēc iespējas gudrāk. Pildot uzdevumu pēc uzdevumu, Tava komada virzīsies uz priekšu šajā aizraujošajā spēlē, lai sacenstos par uzvaru.

Konkursu organizē Inženierekonomikas un vadības fakultātes Studentu pašpārvalde. Mūs atbalsta izklaides centrs Fantasy Park, Falkors, kas kādai no komandām dos iespēju apmeklēt Bouldering treniņcentru, kurā var nodarboties ar klinšu kāpšanu. Par dalībnieku enerģijas rezervēm parūpēsies Red Bull.

Izveido savu komandu un piesakies! Nedomā ilgi, jo komandu skaits būs ierobežots.

Tici mums, Tu to nenožēlosi!

Piesakies: šeit

Nolikums: šeit

Seko: @RTU_Scavengers

Jautājumu gadījumā raksti: ievfsp@gmail.com