Tuvojas februāris un līdz ar to arī sociālais projekts „Mīlestības svētki”.

MS_Donoru dienasJau devīto gadu pēc kārtas Latvijas augstskolas apvienojas kopīgā sociālā projektā „Mīlestības svētki”, kas tiek rīkots ar mērķi, palīdzēt nelaimē nonākušajiem ziedojot asinis. Katrs jaunietis, kurš ziedos asinis kādā no projekta Donoru dienām, iegūs brīvbiļeti uz noslēguma pasākuma 1.daļu Līvu Akvaparkā 27.februārī.

„Pagājušajā gadā ārstniecības iestāžu pieprasījums pēc asinīm, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, nedaudz palielinājies, savukārt asins ziedošanas reižu skaits samazinājies,” stāsta Valsts asinsdonoru centra Donoru nodaļas vadītāja Tamāra Kļaveniece. „Lai mēs spētu ārstniecības iestādes nodrošināt ar nepieciešamajiem asins komponentiem, būtiski donoru kustībā iesaistīt arvien jaunus cilvēkus. „Mīlestības svētkos” ceram uz studentu atsaucību! Īpašs prieks mums būs par tiem donoriem, kurus šis projekts pamudinās asinis ziedot pirmo reizi,” teica T.Kļaveniece.

Šogad studenti sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru (VADC) rīko deviņas asins Donoru dienas no 29.janvāra līdz 26.februārim:

29.01. BAT (Graudu iela 68);

11.02. LU SZF (Lomonosova iela 1);

12.02. RTU (Kalnciema iela 6);

18.02. RISEBA (Meža iela 3);

19.02. RSU (VADC, Sēlpils iela 6);

20.02. i/c „Olimpia” (Āzenes iela 5);

24.02. RSU (VADC, Sēlpils iela 6);

25.02. LU EVF (Aspazijas bulvāris 5);

26.02. SEB finanšu centrā „Valdlauči” (Meistaru iela 1, Ķekavas novads).

Visi asins ziedotāji kopā ar obligāto valsts kompensāciju saņems VADC pārtikas paciņu, dažādus atlaižu kuponus un biļeti uz noslēguma pasākuma 1.daļu. „Mīlestības svētku 2014” noslēguma pasākums norisināsies 27.februārī Līvu Akvaparkā (1.daļa) un Latvijas 1. Rokkafejnīcā (2.daļa). Līvu Akvaparkā asinsdonori varēs ne tikai noķert vasaras sajūtas baseinos, bet arī piedalīties dažādās aktivitātēs, kā ūdens aerobika, dejas un konkursi, kā arī tikt pie bezmaksas masāžas. Uz 2.daļu Latvijas 1. Rokkafejnīcā ir aicināti ne tikai donori, bet arī ikviens interesents. Uz vairākām skatuvēm 4 stāvos apmeklētāji varēs baudīt vakaru populāru un iemīļoto grupu un dziedātāju pavadībā.

Savu dalību noslēguma pasākumā jau ir apstiprinājuši tādi mākslinieki, kā Miks Dukurs, Košā, grupas „The Picture”, „Gain Fast” un „Double Faced Eels”.

Biļetes uz noslēguma pasākumu Latvijas 1. Rokkafejnīcā var iegādāties www.bilesuserviss.lv un Biļešu Servisa kasēs. Biļešu cena iepriekšpārdošanā ir 5 EUR, pasākuma laikā – 7 EUR.

Projektu „Mīlestības svētki 2014” sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru organizē 5 Latvijas augstskolas: Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments, Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde, Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas Studējošo pašpārvalde, Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvalde, Latvija Universitātes Studentu Padome. „Mīlestības svētku” galvenais atbalstītājs ir SEB banka, Svētkus atbalsta – draugiem.lv, 1188, INBOX.LV, TVNET.lv, STAR FM, LIELISKADAVANA.lv.

Vairāk par „Mīlestības svētkiem” var uzzināt www.milestibassvetki.lv vai zvani 1188.