“Kā mēs ar riteņiem braucām..”

bildeCeturtā datuma maijā notikās RTU pašpārvalžu sadraudzības riteņu brauciens. Jau no paša rīta māte daba mūs lutināja ik pa laikam uzmetot kādu lietus lāsi. Tā nu, tieši pulksten 6:35 un 17 sekundēs, 43 aktīvi jaunieši, pēc operatīvas velosipēdu iekraušanas vilcienā, devās ceļā ar vilcienu Rīga – Valmiera. Laiks likās ejam ātri, jo agrajā rīta stundā vēl joprojām nāca miegs un, labi ieskatoties, varēja saskatīt dažu labu atplīsušu jaunieti. Izrādījās, ka Valmierā vilcienam nav galastacija un velosipēdus vajadzēs vēl operatīvāk dabūt ārā no tā vilciena… baumoja, ka tas tika paveikts nieka 3 minūtēs. Continue reading ““Kā mēs ar riteņiem braucām..””

LU Sociālo zinātņu fakultāte (SZF), Sociālo un politisko pētījumu institūts (SPPI) rīko studentu fotogrāfiju konkursu „IEKADRĒ TAUTAS ATTĪSTĪBU! Cilvēkkapitāls. Attīstības vizualizācija.” Konkursā aicināts pieteikties ikviens students. Labākie autoru darbi tiks izmantoti SPPI izdevuma „Latvija. Pārskats par tautas attīstību 2006/2007. Cilvēkkapitāls” vizuālajā noformējumā un tā informatīvajos pasākumos. Darbu iesniegšanas laiks – 1.jūnijs. Continue reading “Studentu fotokonkurss – „IEKADRĒ TAUTAS ATTĪSTĪBU! Cilvēkkapitāls. Attīstības vizualizācija.””

„Ideju kauss 2007” stipendiju fonds 37 500 lati!

Vērienīgu stipendiju projektu „Ideju kauss 2007” domājošiem studentiem izsludina 15 augstskolas sadarbībā ar Hansabanku un Latvijas Universitātes fondu. Pieteikšanas līdz 30.maijam.

untitled-1.jpg

„Ideju kauss 2007” ir inovatīvo biznesa ideju konkurss, kurā dalībniekiem tiks dota iespēja ne tikai iegūt vērtīgus ekspertu padomus un kontaktus savas biznesa idejas pilnveidošanai, bet arī piesaistīt pamatkapitālu savas uzņēmējdarbības uzsākšanai. „Ideju kauss 2007” pieteikšanās datums ir 28. Maijs. Continue reading “„Ideju kauss 2007” stipendiju fonds 37 500 lati!”