Jautrās pleznas

Kādu laiku atpakaļ, konkrētāk 18. datumā Ditfijā notika pasākums, ko paši Ditfi iesaukuši par „Jautrajām pleznām”. Pasākuma ideja bija atklāt jauno deju sezonu un ļaut to darīt arī citiem gribētājiem. Lai dalībniekiem nebūtu jākratās tāpat vien, par dalību un sekmīgu citu dejotāju pārdejošanu (par uzvaru pār konkurentiem) varēja tikt pie balvām. Kā balvas tika dalīti jaunie, mīļie, skaistie, tie sarkanie ar balto – Ditfu krekli.

ista_bilde.jpg Bet pati dejošana jau ar’ nenotika tā vienkārši pie mūzikas zaļā zālē… Tika izmantotas jaunākās tehnoloģijas – elektroniskā deju grīda DDR divos eksemplāros un projektors, kā arī spēcīga, jauna audio aparatūra, kas kopā nodrošināja neaizmirstamu piedzīvojumu ikvienam dejotājam. Pasākuma laikā notika sīva cīņa starp konkurentiem. Deju paneļi bija jāiebīda atpakaļ vietā teju vai pēc katras dejas. Dažkārt dejotājos azarts saglabājās arī dejošanas starplaikos ķerot pēc sulas pakas. Šāda veida aktivitātes agrāk vai vēlāk parasti noved pie slapjiem t-krekliem un sarkanām sejām.
Vienvārdsakot – īstais laiks paziņot uzvarētājus un piešķirt svaigus, sausus un ļoti labi ar sejas krāsu saskanošus jaunos Ditfu kreklus. Beigu beigās, vērojot ārā nākošo dalībnieku sejas, varēja saskatīt pamatīgu nogurumu un, protams, smaidu, kas liecina par to, ka pasākums bija izdevies. Brīfingā, lai dotu aptuvenu priekšstatu par pasākuma mērogiem, varu teikt, ka kopā tika izdzerti 20 litri sulas un sadedzinātas tieši 5847 kalorijas.
by Jancis