Vasaras skola BaSoTi

No 26. augusta līdz 10. septembrim Rīgā notiks starptautiska vasaras skola informātikas, datorzinātnes, telekomunikāciju un elektrotehnikas studentiem „Technical Informatics and Information Technology” BaSoTI.

Vasaras skola notiks no Informācijas Sistēmu un Menedžmenta Augstskolā. Vasaras skolu organizē Brēmenes universitāte, Lībekas universitāte, Rostokas universitāte. Pasākumu finansiāli atbalsta Vācijas akadēmiskās apmaiņas dienests (DAAD).

Programmā:
-kursi vācu un angļu valodas zināšanu uzlabošanai;
-lekcijas un diskusijas par vasaras skolas tematiku;
-praktiski vingrinājumi
-IT uzņēmumu apmeklējumi;
-kultūras programma un ekskursijas.

No 31. augusta līdz 1. septembrim vasaras skolas dalībnieki varēs piedalīties konferencē „Advanced Topics in Telecommunication”.

Vasaras skolas dalībnieki saņems sertifikātu un ECTS par pabeigtajiem kursiem.

Piedalīties vasaras skolā aicināti studenti ar bakalaura grādu informātikā, datorzinātnē, elektrothenikā vai tām radniecīgās jomās. Nepieciešamas vācu un/vai angļu valodas zināšanas.

Pieteikumi (CV, motivācijas vēstule, diploma kopija un svešvalodu zināšanas apliecinoši dokumenti) jāiesniedz līdz 20. jūnijam.

Sīkāku informāciju par vasaras skolu var iegūt: http://www.ief.uni-rostock.de/basoti vai sazinoties ar Dr. Christine Bräuning pa tālr. +49 381 498 7660; e-pasts: christine.braeuning@uni-rostock.de vai ar prof. Juriju Šuninu pa tālr. 67100593, e-pasts: shunin@isma.lv

RTU Starptautisko attiecību centrs